Buty na Sylwestra - NaSylwka.pl

Wygoda czy elegancja – jak wybrać buty na Sylwestra?

Listopad 18, 2013

autor:
admin

Nieważne gdzie, nieważne z kim, ważne w jakich butach! Żeby sylwestrowa noc była udana nie tylko impreza musi być udana, ale także zakup butów musi być trafiony. Nie liczy się bowiem tylko wygląd, kolor, obcas czy rozmiar. Kupując buty musimy zwrócić uwagę na wygodę, ponieważ mamy w nich przetańczyć całą noc.

Jeśli chodzi o Sylwestra to lepiej kupić buty wygodnie, czyli na kilka centymetrów niższym obcasie, co pozwoli nam na długą zabawę, bez zmęczonych nóg. Buty muszą być także w dobrym rozmiarze, nie powinny nigdzie uciskać, ale też nie mogą odstawać. Muszą być odpowiednio wyprofilowane.

Wybierając buty musimy pamiętać, żeby pasowały do sukienki. Jeśli mamy lekką, zwiewną kreację nie możemy założyć do niej masywnych butów, tylko równie delikatne. Jeśli strój jest stonowany, jednolitego koloru, to możemy dodać troszkę szaleństwa właśnie w postaci butów – kolorowych butów! Rzucające się w oczy buty w tym przypadku podkreślą całość. Dla tych niezdecydowanych polecam dobrać buty w kolorze sukienki – co prawda nie będzie oszałamiającego efekty, ale jest to wyjście bezpieczne – nie zdarzy nam się modowa gafa. Innym bezpiecznym rozwiązaniem są buty w kolorze zbliżonym do koloru ciała, co sprawia, że są one praktycznie niewidoczne a pasują do wielu kreacji.

Bardziej odważne panie mogą postawić na lekki kontrast, co jest świadectwem nie tylko dobrego gustu ale i odwagi.

Kupując buty postawmy także na ich użyteczność. W końcu nie każdy chce kupić buty na jeden wieczór.

Wydaje się, że odwieczne pytanie „wygoda czy elegancja” przestanie w końcu być problemem. Wystarczy tylko podczas zakupów postawić na jedno i drugie, i wybrać mądrze odpowiednie dla nas buty.

NASTĘPNY


POPRZEDNI