Farbowanie włosów przed sylwestrem - NaSylwka.pl

Czego nie zostawiać na ostatnią chwilę przed Sylwestrem?

Listopad 25, 2013

autor:
admin

Kiedy Sylwester zbliża się nieubłaganie, warto nie tylko znaleźć odpowiednie miejsce i towarzystwo na świętowanie, ale także rozpocząć przygotowania do tej imprezy, ponieważ nie wszystko możemy załatwić w ostatniej chwili. A niektórych rzeczy wręcz nie powinniśmy!

Czego nie powinno się zostawiać na ostatnią chwilę? Przede wszystkim wszelkich zabiegów kosmetycznych – Panie powinny o tym pamiętać!

Dzień przed Sylwestrem z pewnością nie powinnyśmy poddawać się zabiegom depilacji, ponieważ środki chemiczne mogą pozostawić na ciele różne przebarwienia lub nawet oparzenia. Nie polecam także korzystania z solarium dzień przed jak i w Sylwestra, w końcu nie jedna z pań wie z autopsji, że skóra bardzo często robi się wówczas czerwona. A przecież żadna kobieta nie chciałaby właśnie tak prezentować się w tę wyjątkową noc.

Nie należy także farbować włosów czy robić pasemek dzień przed imprezą – a już na pewno nie samemu! W końcu nigdy do końca nie wiemy, jaki będzie efekt. A zamiast tego zachwycającego może być przerażająco i cała impreza będzie z tego powodu zepsuta!
Dla kobiet także oczyszczanie twarzy w salonie kosmetycznym tuż przed Sylwestrem nie jest dobrym pomysłem – przecież po takim zabiegu twarz nie nadaje się na imprezę, a my same najlepiej nie wychodziłybyśmy z domu. Nie należy także eksperymentować z nowymi kosmetykami, nigdy nie wiemy jaki będzie efekt końcowy, a przecież mogą nas uczulać lub po prostu być nieodpowiednie dla naszej cery – lepiej stosować sprawdzone środki.

Jednak warto pamiętać, że nie tylko kobiety powinny pomyśleć o przygotowaniach, kosmetyczce czy fryzjerze dużo wcześniej. Także mężczyźni nie powinni pozostawiać przygotowań na ostatnią chwilę.

Fryzjer to także w tym przypadku nie najlepszy pomysł tuż przed imprezą. W końcu nie każdy mężczyzna wychodzi z salonu fryzjerskiego zadowolony, a fryzjer w pośpiechu także im może zrobić „fryzurową krzywdę”. Nie należy także stosować żadnych nowych odżywek czy maseczek – nigdy nie wiemy jaka będzie reakcja naszej skóry na takie eksperymenty!
Mężczyźni powinni także pamiętać, by wcześniej przymierzyć garnitur, który chcą założyć na Sylwestra – w końcu nie musi być na nich wiecznie dobry! Oczywiście warto by także wcześniej zająć się prasowaniem koszuli, by nie robić tego w ostatniej chwili.

NASTĘPNY


POPRZEDNI